Zarząd

Franciszek Bącal
Franciszek BącalNadzór techniczny, budownictwo ogólne, licencjonowany zarządca nieruchomości
tel. 17 250 25 36
tel. kom. +48 511 452 454
e-mail: fbacal@setbau.pl

Dział księgowości i administracji

Bogumiła Karaś
Bogumiła KaraśKsięgowość
tel. 17 250 25 36
e-mail: bkaras@setbau.pl
Joanna Rozmus-Pleśniak
Joanna Rozmus-PleśniakKierownik działu administracji i księgowości
tel. 17 250 25 36
tel. kom. +48 506 290 839
e-mail: jrozmus@setbau.pl
Barbara Knych
Barbara KnychInstalacje sanitarne, księgowość
tel. 17 250 25 36
tel. kom. +48 506 976 736
e-mail: bknych@setbau.pl
Joanna Drewek-Siebierańska
Joanna Drewek-SiebierańskaAdministrator, specjalista ds. BHP
tel. 17 789 22 52
tel. kom. +48 515 145 779
e-mail: jdrewek@setbau.pl
Renata Piech
Renata PiechAdministrator
tel. 17 250 25 36
tel. kom. +48 511 468 259
e-mail: rpiech@setbau.pl
Małgorzata Orzech
Małgorzata Orzech Administrator
tel. kom. +48 517 607 949
tel. 17 250 25 36
e-mail: morzech@setbau.pl

Dział techniczny – utrzymanie nieruchomości

Katarzyna Tara - Kierownik Działu Technicznego
Katarzyna Tara - Kierownik Działu TechnicznegoNadzór techniczny, instalacje sanitarne
tel. 17 250 25 36
tel. kom. +48 500 449 624
e-mail: ktara@setbau.pl
Lucjan Garbaty
Lucjan GarbatyNadzór techniczny, instalacje elektryczne
tel. 17 250 25 36
tel. kom. +48 511 063 422
e-mail: lgarbaty@setbau.pl
Agnieszka Woś
Agnieszka WośNadzór techniczny, budownictwo ogólne
tel. 17 250 25 36
tel. kom. +48 506 976 735
e-mail: awos@setbau.pl
Andrzej Rogóż
Andrzej Rogóż Nadzór techniczny, budownictwo ogólne
tel. 17 250 25 36
tel. kom. +48 501512442
e-mail: arogoz@setbau.pl

Dział konserwacji i utrzymania nieruchomości

Arkadiusz Piech
Arkadiusz PiechAdministrator, specjalista ds. utrzymania budynków, konserwacja
tel. 17 789 22 52
tel. kom. +48 511 070 814
e-mail: apiech@setbau.pl